Emlak takas hizmetleri; 10 yıllık bir tecrübenin ışığında müşterilerine yeni ticari alanlar oluşturmak ve stoklarını yatırıma dönüştürmek için kurulmuştur.

Emlak takası, firmaları stok maliyetinden kurtarmak ve bilonçolarda yer alan kabarık enventer listelerini temizleyebilmek için en ideal yoldur. Stok; üretimle ve/veya pazarlama ile uğraşan bütün firmaların olmazsa olmazıdır; fakat iyi yönetilemediği takdirde, firmanın en büyük sorunu haline gelir. Firmalar stok ve stok fazlalarını genelde hızlı bir şekilde nakite çevirmek ister, bu da günümüzde ancak ucuz satışla(spot) mümkündür ki; yapılan bu maliyetine satışlar firmaların karlılıklarında ciddi anlamda düşüş yaşamalarına sebep olur. Günümüzde alternatif satış ve pazarlama kanalları açılsa da; (fırsat siteleri, online mağazalar, outletler vb.) Firmalar burada tahmin ettikleri ilgi ve satışa ulaşamazlar. Bunun yanında bir de ürün sevkiyatı ve iadeleri gibi yeni sorunlarla karşı karşıya kalırlar.

Emlak Takas Hizmetleri, firmaların stoklarını gerçek değerinde alarak; karşılığında değerini her zaman artıran ve teminat anlamında önceliğe sahip gayrimenkullerle takas imkanı sağlar.

: Birbey Ergün
: +90 (212) 438 12 38
: +90 (212) 438 25 52
: info@ethdanismanlik.com